Nicki Minaj befason me deklaratën: Shoku im bëri vaksinën dhe u bë impotent, testikujt iu ënjtën

Getty Images

Shoku i kushëririt të reperes Nicki Minaj, anuloi dasmën sepse testikujt e tij ishin fryrë pasi ka bërë vaksinën anti-Covid.

“Kushëriri im në Trinidad nuk do ta bëjë vaksinën pasi shoku i tij e bëri dhe u bë impotent. Testikujt iu ënjtën. Ai kishte dasmën për disa javë, tani vajza anuloi dasmën.”- shkruan reperja në Twitter.

Nicki Minaj mungoi në Met Gala 2021 sepse organizatorët u kërkuan të pranishmëve që të dëshmonin që ishin vaksinuar dhe reperja nuk e ka marrë vaksinën sepse ende nuk është e sigurt nëse do ta bëjë.

LEXO EDHE  Atdhe Xheravira flet për herë të parë për raportin me Bora Zemanin: Jam i dashuruar

“Ata duan që të vaksinohesh për Met. Nëse vaksinohem, nuk do të jetë për Met. Do të ndodhë kur të bindem se kam bërë mjaftueshëm kërkime. Jam duke u marrë me këtë.” – shkroi ajo.