Tea Trifoni flet për herë të parë për partnerin misterioz që i ka “rrëmbyer” zemrën

Marrë nga "Instagram"

“Goca dhe Gra” është një talk show i cili moderohet nga Fatma, Olesia, Tea dhe Krista.

Fillimisht ato kanë filluar të flisnin për pushimet dhe kanë ngacmuar Tean se me kë i ka kaluar pushimet. Ajo është shprehur se ka qenë me familjen ose me shoqërinë, por vajzat kanë ngulmuar të dinë më shumë informacion në lidhje me të dashurin që kanë folur portalet.

“Ekziston ai i portaleve, ke apo s’ke të dashur”-është pyetur ajo.

LEXO EDHE  Greta Koçi feston sot 30- vjetorin, merr urimin më të bukur nga e motra

“I dashuri nuk kishte dalë akoma në kohën kur bëra pushimet. Jam në një njohje, është një djalë shumë i mirë. E kam njohur së fundmi prandaj them që jam akoma në njohje. Jemi njohur në një festë ditëlindje rastësisht. Ai nuk e njihte të zotin e ditëlindjes, as unë nuk e njihja ta zotin e ditëlindjes dhe ishim kështu të përjashtuar nga grupi edhe u bashkuam bashkë”- ka rrëfyer Tea.