Ilda Bejleri zbulon se në cilin televizion do ta shohim këtë sezon

Marrë nga "Instagram"

Ilda Bejlerin e kemi parë gjithmonë në rolin e moderatores në emisionet e sportit, por këtë sezon do e shohim ndryshe.

Moderatorja është bërë pjesë e televizionit “ABC News”, ku do të prezantojë një spektakël baleti.

“Pasi ‘riktheva dallëndyshet’ me një sukses spektakolar i rikthehem baletit në një tjetër spektakël të jashtëzakonshëm”, ka shkruar Ilda në Instagram-in e saj.

“T’ka mami yll”, titullohet “Dance Reality Show”, ku protagonistë do të jenë fëmijët e moshës 10- 15 vjeç. Por edhe mamatë e tyre, të cilat do të synojnë, me çdo kusht, që në sfidat e kërcimit fitues të jetë fëmija i tyre.  Koreografi Albi Nako, që është dhe ideatori i këtij projekti shpjegoi para pak kohësh se “T’ka mami yll” do të vijë jo vetëm si spektakël javor, por edhe si një format i përditshëm “reality”, ku do të zbulohen gjithë dinamikat e sfidave.

LEXO EDHE  "Stresi kërkoi të më shaje?"/ Publikohet biseda mes Kozakut dhe Fabio Dushkut (Video)