Konkurrentja e “Për’Puthen”: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat

Shkëputur nga emisioni Përputhen

Puntatën e djeshme në “Për’Puthen” u transmetua takimi mes Argjendit dhe Ritvanës.

Takimi mes dyshes u duk se shkoi shumë mirë. Por një koment i njëri prej konkurrentëve ndezi debat në studio. Ai tha se ka dëgjuar Ritvanën në dhomat e veshjes të thoshte se: “Sa më shumë ditë kalojnë aq më shumë e kuptoj që meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat”.

Kjo e fundit e ka mohuar duke thënë se e gjitha ka qenë një keqkuptim dhe pjesë e një humori mes dy vajzave.

LEXO EDHE  Tragjike! Ylli i pornografisë ndërron jetë gjatë operacionit për të vendosur silikon tek të pasmet (Foto)