Pamje nga shtëpia luksoze e Dua Lipës dhe Anwar Hadid (FOTO)

Marrë nga "Instagram"

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa po shijon prej dy vitesh romancën me Anwar Hadid. Ata shfaqen kudo në shoqërinë e njëri-tjetrit, e madje herë pas here bëjnë dedikime të ëmbla në rrjetet sociale.

Për shkak të punës, këngëtarja e ndan kohën mes Mbretërisë së Bashkuar dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, së bashku me Anwar.

LEXO EDHE  Është në fazën e katërt të kancerit, aktorja Shannon Doherty: Tani është pjesë e jetës time

Më poshtë do të shihni disa foto nga ambientet luksoze të shtëpisë së Duas dhe Anwar.

ar hdadid