E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Dua Lipa

Etiketim: Dua Lipa

Foto/ Dua Lipa: Menduam se pamë alien pushtues

Këngëtarja e famshme me originë shqiptare, Dua Lipa, ka postuar mbrëmjen e djeshme një foto në rrjetet sociale, të disa trupave qiellor që ajo...

Dua Lipa uron Vjosa Osmanin: Sa e mrekullueshme të shohësh një...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e cila gjithmonë tregon me krenari origjinën e saj, ka uruar së fundmi Vjosa Osmanin për...

Të ardhurat vjetore të këngëtares me origjinë shqiptare arrijnë mbi 21...

Artistja më e nominuar në “Brits Awards 2021” këtë vit, Dua Lipa tashmë ka arritur majat e suksesit në muzikën pop. Këngëtarja 25-vjeçare me...

Këngëtarja me origjinë shqiptare nominohet për 3 çmime në “Brit Awards...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa nuk po ndalet duke korrur vetëm suksese. Me anë të një postimi në llogarinë e saj në...

Zbulohet simbolika e fustanit të Dua Lipës në ceremoninë e “Grammy”

Veshjet e Dua Lipës në ceremoninë e Grammy u përfolën e u pëlqyen shumë nga të gjithë. Fustani rozë e hapur me flutur nga...

Sukses pas suksesi! Dua Lipa në ballinën e “The New York...

Këngëtarja e njohur botërore me origjinë shqiptare, Dua Lipa është bërë pjesë e ballinës së revistës prestigjioze amerikane “The New York Times Magazine”. Lajmin e...

Dua Lipa zbulon e emocionuar suksesin e radhës

Viti që lamë pas ka qenë mjaft i suksesshëm për këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipën. Këngëtarja po korr një sukses të jashtëzakonshëm, dhe...

Dua Lipa uron Pavarësinë e Kosovës: Krenare të shoh deri ku...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka uruar pavarësinë e Kosovës teksa ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një foto të...

Dua Lipa zgjidhet artistja femër më e dëgjuar në botë në...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare po korr sukses kudo në botë. Dua Lipa çdo ditë numëron suksese të reja me talentin e saj. Dua...

Këngëtaret me origjinë shqiptare rezultojnë artistet më të dëgjuara gjatë vitit...

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe famë botërore Ava Max, është një ndër emrat më të sukseshëm në industrinë e muzikës. Këngët e saj numëroijnë...

Publikohet lista e këngëtarëve që do të marrin pjesë në inaugurimin...

Lista zyrtare e këngëtareve që do interpretojnë në inagurimin e Joe Biden si president i ardhshëm i SHBA-ve është bërë publik dhe pjesë e...

Dua dhe Dukagjin Lipa ftojnë bashkëatdhetarët të votojnë në zgjedhjet e...

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, ka reaguar për zgjedhjet që do të mbahen në Kosovë  më 14 shkurt. Dua u ka...

Dua Lipa tregon aftësinë e veçantë të të dashurit që i...

Vëllai i supermodeleve Hadid, Anwar Hadid, mesa duket i vodhi zemrën Dua Lipës duke i gatuar një ushqim të veçantë të Lindjes së Mesme...
WhatsApp DENONCO