“Më pëlqen gjoksi yt, i tërbon meshkujt”, Ada bën veprimin e papritur (Video)

Shkëputur nga emisioni Përputhen

Puntatën e djeshme në “Për’puthen”, Jurgen Boduri i ka bërë një pyetje pikante Adës.

“Cila është pjesa më sensuale e trupit tënd që i tërbon meshkujt?”– e pyet konkurrenti.

Ada tha se për këtë duhet pyetur ai që bëri pyetjen. Jurgeni tregoi se e ka bërë ai pyetjen dhe tha se tek Ada duke e parë përballë pjesa më sensuale i duket gjoksi.

LEXO EDHE  Lei Kraja: Ish të dashurin e kam ndihmuar të zgjedhë unazë për të fejuarën

Kështu Ada u çua në këmbë dhe bëri një rrotullim duke i treguar se nuk ka vetëm atë pjesë sensuale, por më shumë teksa kamera vuri në fokus të pasmet e konkurrentes.