Aksident i rëndë në Gramsh, fuoristrada bie në greminë

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Gramsh, ku një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë.

Ngjarja ndodhi në aksin rrugor Poroçan-Gramsh, ndërsa mësohet se ka mbetur i plagosur  drejtuesi i fuoristradës tip “Land Rover” me emrin Kodhel Qefa.

LEXO EDHE  Von der Leyen nga Tirana: E ardhmja e Shqipërisë është në BE