Konkurrenti 27-vjeçar në “Për’puthen” pranon se është bipolar

Marrë nga "Instagram"

“Për’puthen” startoi pasditen e djeshme sezonin e tretë.

Është prezantuar kasti i parë i konkurrentëve meshkuj, të cilët do kenë mundësi të njihen me vajzat dhe të kenë takime jashtë studios. Mes disa prej konkurentëve të prezantuar  ishte dhe një i ri nga Durrësi, Markeliano Peti.

LEXO EDHE  Mevlan Shaba rrëfen të vërtetën e lidhjes me Ledjanën: Nuk e kam dashur kurrë

Në studio ai pranoi se është bipolar. Markeliano është 27-vjeç ka lindur në Durrës, ku edhe banon. Aktualisht punon Suport IT online.