Hysaj: Ndaj San Marinos marrim 3 pikët, kemi mundësi të shkojmë në Katar

LSAPhoto.com

Elseid Hysa është optimist për kualifikimin në Botëror. Në konferencën për median Hysaj tha se Shqipëria është një skuadër shumë e fortë.

“U desht fitore sepse na karikon për të ecur përpara. Kemi mundësi të kualifikohemi e të shkojmë në Katar.  Jemi skuadër shumë e fortë. Shqipëria nuk ka pasur asnjëherë kaq shumë futbollistë që luajnë në Europian “

Ndeshja me San Marinon- “Duhet të shkojmë në fushë me vetëbesim. Do fitojmë 3 pikëshin. Me Poloninë e Hungarinë janë dy ndeshje që i presim me padurim”.

LEXO EDHE  Superliga/ Sot Dinamo-Laçi. Të shtunën Skënderbeu-Partizani dhe Vllaznia-Teuta