Pamje nga vila luksoze në Britani ku do të qëndrojë Cristiano Ronaldo dhe familja e tij

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij janë vendosur në një vilë luksoze pas rikthimit të tij në Manchester United. Pasditen e së enjtes, ata mbërritën në shtëpinë e re.

Prona luksoze ka një palestër me teknologji të lartë, pishinë  dhe xhakuzi, në mënyrë që Ronaldo të stërvitet edhe në shtëpi.

LEXO EDHE  Njihuni me aktoren e "Portokallisë" që do të futet në shtëpinë e "Big Brother VIP"

Klubi i Manchester United, i ka siguruar sulmuesit një ekip sigurie prej gjashtë personash që do të ruajë vilën luksoze gjatë gjithë kohës.

Ronaldo do të qëndrojë 5 ditë në karantinë para se të shkojë në stërvitje dhe të takohet me futbollistët e tjerë të ekipit të mërkurën.