E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Cristiano ronaldo

Etiketim: cristiano ronaldo

Georgina Rodriguez shtatzënë, çifti i famshëm në pritje të binjakëve

Georgina Rodriguez është shtatzënë dhe çifti do të bëhen së shpejti prindër të binjakëve.Cristiano Ronaldo nuk ka hezituar ta ndajë lajmin me ndjekësit e...

Bugatti Centodieci, super makina më e re me vlerë 10 mln...

Cristiano Ronaldo njihet si entuziast i madh i makinave dhe makina e fundit që ka blerë është diçka e jashtëzakonshme.Sulmuesi i Manchester United ka...

Zbulohet çmimi marramendës i dhuratës së Cristianos që bëri Georginën të...

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez janë një prej çifteve më të komentuar. Futbollisti nuk kursehet asnjëherë nëse bëhet fjalë për t’i bërë dhurata partneres...

Video/ Ronaldo gati për ring, shihni ballafaqimin me legjendën e UFC-së

Cristiano Ronaldo njihet për popullaritetin dhe miqësinë që ka sportistët që vijnë nga disiplinat e tjera. Një miqësi e tillë është dhe ajo me...

Mamaja e Ronaldos kundër martesës së Cristianos me Georginën, zbulohet arsyeja

Dolores Aveiro, nëna e Cristiano Ronaldos, nuk dëshiron që djali i saj të martohet me partneren aktuale, Georgina Rodriguez, pasi ajo beson se modelja...

Ronaldo vazhdon të shkruajë historinë, portugezi thyen këtë rekord të Ibrahimovich

Kristiano Ronaldo vazhdon të luajë në nivele të larta duke thyer rekorde të njëpasnjëshme.Në sfidën ndaj Uest Hemit, 36-vjeçari arriti një rekord duke u...

Cristiano Ronaldo largohet nga vila super luksoze që i siguroi “Manchester...

“Manchester United” i siguroi Cristiano Ronaldos një vilë super luksoze dhe një ekip sigurie prej gjashtë personash për të patrulluar pronën gjatë gjithë kohës....

Modelja zbulon detaje nga nata sensuale me Cristiano Ronaldon: Ishte shumë...

Natacha Rodriguez ka rrefyer për “The Sun” se ka pasur një lidhje me Cristiano Ronaldon në vitin 2015, kur portugezi nuk ishte ende në...

Jeta e saj ndryshoi me 360 gradë kur njohu Ronaldo-n, Netflix...

Bota do njihet me historinë e jetës se Georgina Rodriguez pasi do të shfaqet së shpejti në “Netflix”.Georgina punonte si shitëse në një dyqan...

“Magnet” për bandat kriminale/ Cristiano Ronaldo dhe familja e tij mbrohen...

Cristiano Ronaldo, pasi u paralajmërua se do të bëhet një “magnet” për bandat kriminale, po ndërmerr hapa për të rritur masivisht sigurinë e tij....

Modelja shokon me deklaratën: Cristiano më hodhi tutje, më bllokoi pasi...

Modelja 25-vjeçare, Natacha, ka habitur me deklaratën e saj ku pretendon se ka patur një lidhje me futbollistin e famshëm, Cristiano Ronaldo, pak para...

Pamje nga vila luksoze në Britani ku do të qëndrojë Cristiano...

Cristiano Ronaldo dhe familja e tij janë vendosur në një vilë luksoze pas rikthimit të tij në Manchester United. Pasditen e së enjtes, ata...

Mbretëresha Elizabeth i kërkoi autograf Cristiano Ronaldos? Ja si qëndron e vërteta

Lajmi se Mbretëresha Elizabeth i ka kërkuar Manchester United të rezervojë fanellën e parë të nënshkruar nga Ronaldo, qarkulloi në mbarë botën ditën e...

Të Fundit