19 vjeçarja ngjitet në tarracën e supermarketit, kërcënon të hidhet

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Keracini të Greqisë. Një 19-vjeçare ka kërcënuar se do hidhet nga tarraca e supermarketit.

Mediet greke bëjnë me dije se kalimtarët përreth, sapo panë 19-vjeçaren mbi tarracë, menjëherë  thërritën ekipet e shpëtimit.

LEXO EDHE  Erdogan pret Vuçiç në vilën e tij në Stamboll, diskutim edhe për Kosovën

Për fat të mirë ekipet mbërritën në kohë dhe bindën vajzën të zbresë nga tarraca. Shkaqet e tentativës për tu vrarë janë të panjohura.  Pas ndodhisë e reja u shoqërua në komisariat.