“I ke thënë burrit mos të pranojë vajza”, Rezarta Shkurta ka një kërkesë publike për Ermal Hoxhën

Marrë nga "Instagram"

Këngëtarja dhe biznesmenia Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në Greqi së bashku me bashkëshortin e saj, Ermal Hoxha.

Së fundmi, Rezarta ka vendosur që të postojë në Instastory një mesazh që i ka ardhur nga një ndjekëse.

“I ke thënë burrit tënd të mos pranojë asnjë vajzë në “Instagram” apo si është puna?”- i shkruan ndjekësja.

LEXO EDHE  Mevlan Shaba rrëfen të vërtetën e lidhjes me Ledjanën: Nuk e kam dashur kurrë

Rrezarta e ka postuar mesazhin e saj në “Instastory” dhe ka etiketuar Ermalin, të cilit i thotë që ta pranojë vajzën.

“Ermal Hoxha pranoje vajzën. Ja ta zgjidha problemin”, shkruan këngëtarja.