Motra e Sindi Locit pjesë e “Për’puthen 3”? Ja si qëndron e vërteta

Marrë nga "Instagram"

Konkurrentët e “Për’puthen” bënë bujë gjatë pjesëmarrjes në emision dhe kanë arritur të mbledhin mijëra ndjekës në rrjete sociale. Madje edhe familjarët e tyre kanë arritur të bëfen të famshëm falë influencës së tyre.

Flavia, motra e Sindi Locit, numëron plot 17 mijë ndjekës në Instagram dhe së fundmi ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit të cilët menjëherë e kanë pyetur nëse do të jetë pjesë e sezonit të ri në “Për’puthen”.

LEXO EDHE  “Pse shëtit lakuriq?”/ Aktorja ka një përgjigje për të gjithë kritikët

“Jo nuk do doja, s’kam ndonjë arsye. Gjithsesi do të jemi pjesë e një show tjetër shumë shpejt”, është përgjigjur Flavia.