Klea Huta refuzon të vaksinohet: Kam mendimet më të errëta për këtë vaksinë, nuk do e bëj

Marrë nga "Instagram"

Këngëtarja, moderatorja dhe biznesmenia Klea Huta ka zbuluar për ndjekësit se nuk do ta marrë vaksinën kundër COVID-19.

Teksa po bashkëbisedonte me ndjekësit e saj në Instagram, ajo tha se ka mendime të errëta rreth saj dhe kjo ka bërë që ajo ta kundërshtojë imunizimin.

LEXO EDHE  "Stresi kërkoi të më shaje?"/ Publikohet biseda mes Kozakut dhe Fabio Dushkut (Video)

“Ç’mendim ke për vaksinën, a do e bësh ti dhe a duhet ta bëjmë?”- e pyet një ndjekës moderatoren.

“Mendimet më të errëta që mund të ekzistojnë në mendje kam për këtë vaksinë. Nuk e di fare, por nuk dua ta bëj”- përgjigjet Klea.