Plagosja e dyfishtë në Tiranë, ja kush është autori! Emri

Dy të plagosurit në Tiranë, Altin Gjoka dhe Jetmir Marashi rezultojnë se janë shokë me njëri-tjetrin teksa pretendojnë se u qëlluan me armë zjarri nga Aldo Gjini.

Dy të plagosurit kanë rrëfyer se po pinin kafe në një lokal tek pallati ‘’Grand’’ dhe aty u konfliktuan me të riun tjetër.

LEXO EDHE  FOTO/ Tre gardistë marrin në mbrojtje "Tigrin", çfarë ndodhi në Kuvend

Më pas autori i qëlloi me armë zjarri dhe u largua.