Makina përplas motorin, një person përfundon në spital

Një person është plagosur në aksident rrugor pasditen e kësaj atë marte.

Ngjarja është raportuar në rrugën “Bardhyl”, në Tiranë, ku në aksident kanë përfshirë një makinë dhe një motor.

Policia thotë se mjeti me drejtues shtetasin P. L., ka aksidentuar një motor me drejtues ende të paidentifikuar rreth 25 vjeç.

LEXO EDHE  Djali dhu*on babain në Durrës

I riu ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Vijon puna nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.