Gazetari zbulon bisedën me Tean pas skandalit me Beartin: Ishte e traumatizuar dhe e shokuar

Gazetari i Top Channel ka zbuluar bisedën e parë që pati me Tean pasi dolën fotografitë e saj teksa shkëmbente puthje me Beartin, një nga ish konkurrentët e Për’puthen.

Teksa ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” të emisionit “E diell”, ai tha se kishin biseduar në rrjete sociale ku vuri re se Tea po përballej me një eksperiencë shokuese që po i shkaktonte ankth.

“Emotive dhe frikacake. Herën e parë e kam takuar para disa muajsh tek grimi dhe herën e dytë në rrjete sociale pasi ishte eliminuar dhe gjithë flisnin për ndarjen. Pashë një Tea të traumatizuar. Një Tea që po përballej me një eksperiencë të re që ishte shokuese. U mundova ta këshilloja aq sa më jepej mundësia, t’ja lehtësoja atë ankth që kishte në vetvete sepse për një vajzë kaq të re, imagjino të marrë mijëra mesazhe kërcënuese ishte shokuese dhe vura re që Tea vazhdonte të ishte e frikësuar”, tha gazetari.

LEXO EDHE  Ndërron jetë aktorja e njohur