Makina përplas motorin, transportohet me urgjencë në spital një 21-vjeçar

Një aksident është regjistruar në Tiranë rreth orës 16:05 në rrugën e “Kavajës”, ku një automjet nën drejtimin e shtetases me inicialet S. M., ka përplasur një 21-vjeçar i cili po lëvizte me motor.

Personi i plagosur është transportuar me urgjencë në spital ku dhe po merr kujdesin e nevojshëm mjekësor. Grupi hetimor dhe policia ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEXO EDHE  Pensionet/ Hyjnë në fuqi koeficientët e rinj të indeksimit të pagave

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.03.2021, rreth orës 16:05, në rrugën e Kavajës, mjeti me drejtuese shtetasen S. M., ka aksidentuar një mjet motorr me drejtues R. Ç., 21 vjeç.

Si pasojë është demtuar drejtuesi i motorrit, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.