Marrëveshja me LSI, Basha: Sot bashkuam forcat, sjellim ndryshimin në Shqipëri

Kreu demokrat Lulzim Basha ka postuar në rrjetet sociale një foto nga marrëveshja e firmosur sot mes tij dhe Monika Kryemadhit, kryetare e LSI.

“Sot bashkuam forcat, të sigurt për të sjellë ndryshimin në Shqipëri. Më 25 Prill ne premtojmë se Rama do të ikë dhe ne do të fillojmë të punojmë për qytetarët e Shqipërisë”, shkruan Basha.

LEXO EDHE  Berisha tregon emrat: Ja kush janë të fortët e Elbasanit që po kurohen jashtë vendit nën kujdesin e Ramës