‘I pafytyrë në çdo gjë’ Paloka nxjerr zbuluar Ramën

Nënkryetari i PD dhe drejtuesi politik i kësaj partie për qarkun e Durrësit, Edi Paloka, ka reaguar pas videos së kryeministrit Rama nga kantieri i ndërtimit në Fushë-Krujë, duke e përgënjeshtruar atë çka e konsideron propagandë.

Paloka e konsideron Ramën mashtrues, teksa shpjegon se shtëpitë e nxjerra në video janë produkt bamirësie nga Elvis Naçi, jo nga puna e qeverisë.

LEXO EDHE  Tomini: Ja kur parashikohet rritja e rasteve me Covid-19

“Mashtrues ordiner dhe i pakorrigjueshëm, paraqet banesat e ndërtuara nga Elvis Naçi si punë të qeverisë…!!! I pafytyrë në çdo gjë!”, – shkruan Paloka në një postim në rrjetet sociale.