Video/ Çfarë gafe e Seferit, blerja e bujshme e Tiranës “fal” Vllazninë

Po luhet në këto momente klasikja e Shqipërisë midis Vllaznisë dhe Tiranës, e vlefshme për javën e 21-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 25′ Taulant Seferi ka humbur një rast të pastër shënimi . Pas asistit të Bathë, futbollisti i Kombëtares, ka tentuar në hyrje të zonës për të mposhtur Zogoviç, por gjuajtja e tij, ka qenë e gabuar duke e dërguar topin mbi kuadrat.

LEXO EDHE  Pirlo: Ia bëmë të vështirë vetes, do e mendoj pozicionin e CR7