Paloka: Më 25 prill largojmë të keqen, por kaq nuk mjafton

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, i cili vshtë caktuar nga kreu demokrat Lulzim Basha, si drejtues politik i demokratëve në Qarkun e Durrësit, shprehet se më 25 prill shqiptarët me votën e tyre do të largojnë të keqen.

Sipas Palokës, qytetarët e Durrësit janë të bindur se më 25 prill duhet larguar dhe do largohet e keqja, por për ne kaq nuk mjafton.

LEXO EDHE  Spaho: Qeveria e Bashës do të ulë taksat dhe do t’u japë fermerëve para në dorë në bazë të prodhimit

“Ne duhet të ofrojme zgjidhje, të japim shpresë se largimi i së keqes është vetëm hapi i parë.

Kontakti me çdo familje, me çdo qytetar durrsak, është e vetmja mënyrë për të dëgjuar prej tyre problemet që kanë e për ti ofruar zgjidhje!

Kjo është dhe detyra e çdo demokrati sot, derë më derë tek qytetarët”, shkruan Paloka në rrjetet sociale.