FOTO/ Kush është biondja që gjykoi derbin Tirana-Partizani

Tirana dhe Partizani u përballën në “Air Albania” në kuadër të javës së 6-të të Kategorisë Superiore.

Por në një ndeshje pa gola dhe në një stadium pa tifozë, e gjithë vëmendja u mor nga Emanuela Rusta, një prej 6 arbitreve që gjykoi derbin kryeqytetas.

LEXO EDHE  Koeman: E kemi ndihmuar klubin duke shkurtuar pagat tona!

FSHF kishte vendosur që dueli të gjykohej nga gjashtë arbitra dhe pas porte ishte pikërisht biondja seksi.

Arbitrja nga Elbasani ka qenë edhe herë të tjera në këtë pozitë.