E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet John legend

Etiketim: john legend

Chrissy Teigen merr vendimin drastik për veten dhe familjen e saj

Modelja Chrissy Teigen humbi pak kohë më parë fëmijën e tretë. Kjo ishte një ngjarje shumë e rëndë për të dhe bashkëshortin e saj,...

Urimi i veçantë i John Legend për ditëlindjen e Chrissy Teigen

Modelja Chrissy Teigen ishte 20 vjeçe dhe kengëtari John Legend 28 vjeç kur u takuan për herë të parë në setin e videoklipit të...

Chrissy Teigen dhe John Legend rrëfejnë humbjen e fëmijës së tyre...

Chrissy Teigen dhe bashkëshorti i saj, John Legend, mbetën të dëshpëruar pasi humbën fëmijën e tyre në shtator të këtij viti. Ata treguan për...

John Legend sapo na dha disa këshilla për një martesë të...

John Legen dhe Chrssy Teigen janë cilësuar gjithmonë si çifti më perfekt në shoëbizz dhe pas kësaj duket se ka një sekret. Artisti i famshëm...

Brenda shtëpisë madhështore të John Legend dhe Chrissy Teigen, të cilën...

John Legend dhe Chrissy Teigen kanë vendosur ta shesin rezidencën e tyre në Beverly Hills, përpara lindjes së fëmijës së tretë, në mënyrë që...

Dikur një tradhtar i tmerrshëm dhe egoist, ja si e ndryshoi...

John Legend nuk ka më asgjë për të fshehur! Këngëtari amerikan ka folur për herë të parë për tradhëtitë e tij në të shkuarën...
WhatsApp DENONCO