Cristiano Ronaldo sërish pozitiv me Covid, humbet sfidën ndaj Leo Messit

Cristiano Ronaldo ka rezultuar sërish pozitiv me COVID-19. Tamponi, i kryer dje nga sulmuesi i Juventusit, fatkeqësisht nuk ka dhënë përgjigjen që të gjithë dëshironin.

Duke mësuar këtë lajm, prania e portugezit kundër Barcelonës së Messit, më 28 tetor, është e pamundur.

Për momentin CR7 është në izolim në rezidencën e tij në Torino, ku vazhdon të punojë. Dje ai u tregua i qeshur dhe me një pamje të re në biçikletë, duke i dërguar një puthje Georginës së tij.