Balla me antiplumb, plas humori në rrjetet sociale

Një ditë më parë, RENEA ekzekutoi në Elbasan, Lefter Zhudrin, 71 vjeç. Ngjarja e rëndë pason një seri ngjarjesh kriminale në këtë qytet.

Aksioni i policisë për vrasjen e 71-vjeçarit u pasua me reagime të shumta, ndërsa ndër të parët që përshëndeti veprimin e RENEA ishte, Taulant Balla, deputet i PS së qarkut Elbasan.

Duket se ky reagim i Ballës solli edhe humor në rrjetet sociale.

Një fotomontazhe tregon Taulant Ballën, Edi Ramën dhe Gramoz Ruçin.

“Çne Taulanti me antiplumb sot?”, shkruhet në dixhiturën e fotos, që është bërë virale në rrjetin social.