E shtunë, Tetor 16, 2021
Etiketimet Balla

Etiketim: Balla

Balla pas mbledhjes së grupit të PS: Jemi kundër komisionit hetimor...

Grupi parlamentar i Partisë Socialiste ka zhvilluar një mbledhje këtë të Hënë. Kryetari u grupit, Taulant Balla, ka folur për mediat në përfundim të...

Largohen nga Kuvendi/ Basha-Ballës: Mos na bëj bërr bërr këtu. Manekinë,...

"Mos na bëj bërr bërr këtu, lere eksperiencën tënde ti, mos na trego këtu...", kështu iu drejtua kreu demokrat, Lulzim Basha, kryetarit të Grupit...

Abilekaj përzë Ballën nga emisioni: Kriminalizove Elbasanin dhe po blen vota!

Debat i nxehtë mes gazetarit Enton Abilekaj dhe drejtuesit politik të PS në Elbasan, Taulant Balla, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në mesditë. Abilekaj...

“Ti kriminalizove Elbasanin…”, Taulant Balla ikën nga emisioni pas debatit me...

Debat i nxehtë mes gazetarit Enton Abilekaj dhe drejtuesit politik të PS në Elbasan, Taulant Balla, pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në mesditë. Abilekaj...

Bushati braktis emisionin “Open” në TCH: Këtu regjinë po e bën...

Gazetari Andi Bushati ka braktisur studion ende pa mbaruar emisioni “Open” në TCH mbrëmjen e së mërkurës kur po diskutohej vrasja e Elbasanit. Në...

VIDEO/ “Hiqe ate kameran o aga”, qytetarët-Ballës: Jep llogari për 8...

Taulant Balla është i padëshiruar edhe për bashkëfshatarët e tij. Gjatë një takimi 3 ditë më parë në Librazhd, Katund banorët e zonës i...

“Taulant po krijon hasmëri në Elbasan”, ish-deputeti paralajmëron Ballën: Do kem...

Aurel Bylykbashi, ish-deputet dhe ish-Kryetar i PD në Elbasan, i është drejtuar me një mesazh të qartë kreut të grupit parlamentar socialist, Taulant Balla,...

Berisha publikon denoncimin: Balla kompani me Mond Begon, i dha tender...

Ish Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij në rrjetin social mesazhin e një qytetari, i cili denoncon korrupsionin dhe lidhjet e...

VIDEO/ Fushata në Elbasan, Bardhi: Edhe Taulant Balla ka 8 vjet...

Drejtuesi politik i PD-së në Elbasan Gazment Bardhi u shpreh sot se pas 25 prillit nëse qytetarët do i besojnë opozitës do të ndryshojë...

E zbulon Balla: Mandati i tretë na duhet të gjejmë shkopin...

Taulant Balla, drejtues politik i PS-së për qarkun e Elbasanit, u shpreh sot gjatë një bashkëbisedimi me qytetarët në Elbasan, se falë punës, vullnetit...

Ti hipim borëpastrueses së ministres dhe shohim Taulantin si “luan”

Nga Boldnews.al Në kohën kur mijëra qytetarë u bllokuan mes acarit dhe dëborës në Lezhë, Elbasan dhe Qafë-Thanë, Ministrja e Transportit Belinda Balluku i hipi...

Deklaratat e Kim për Tom Doshin/ Balla: Pse më pyesni mua,...

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka sqaruar këtë të premte sesi do të jetë fleta e votimit për zgjedhjet e...

Akuzat e Ballës për Metën/ Tedi Blushi: I dënuari për shpifje,...

Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit të Republikës ka reaguar ndaj deklaratave të Sekretarit të Përgjithshëm të PS, Taulant Balla për vizitën e kreut të...
WhatsApp DENONCO