Më në fund! Miley Cyrus dhe Dua Lipa në një bashkëpunim

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa ka pohuar së fundmi se do të jetë pjesë e albumit më të ri të Miley Cyris të titulluar “She is Miley Cyrus”. Këtë fakt këngëtarja e pohoi vetë për “The Edge”.

“Nga Dua Lipa te Billy Idol, dua të them se ju mendoni se po bëj shaka, por jo. I kam Dua dhe Billy Idol në të njëjtin album, dhe kjo është menduar të luhet në një festival”- është shprehur Miley Cyris.

 

View this post on Instagram

 

Dua has heard what you haven’t…. 🌑

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

LEXO EDHE  A po bën s*ks ajo me burra të martuar? Ja çfarë thotë gazetarja e sportit (Foto)