Parashikimi i motit për nesër

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e mërkurë.

Dita e Mërkurë do të ketë mot me vranësira dhe intervale kthjellimesh.

Më poshtë tabela e temperaturave për ditën e mërkurë.

LEXO EDHE  FOTO/ Pasojat e motit të keq në Bulqizë, rrëzohen disa pemë, shkëputet energjia elektrike