E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Parashikimi i motit

Etiketim: parashikimi i motit

Parashikimi i motit për nesër

Ditët me mot me diell dhe temperatura të larta tashmë duken të largëta dhe të gjithë duhet të mësohemi me motin i cili do...

Parashikimi i motit për nesër

Ditën e mërkurë në vend, parashikohen vranësira mesatare dhe të dendura. Reshje shiu, të cilat do të përfshijnë filimisht veriperëndimin dhe bregdetin. Në pjesën tjetër...

Parashikimi i motit për nesër

Muajit Shtator po i vjen fundi dhe pas një periudhe të gjatë me mot të nxehtë dhe të kthjellët, tashmë erdhi koha që ditët...

Parashikimi i motit për nesër

Dita e Premte (gjatë orëve të para të 24-orëshit) nis me vranësira mesatare deri të dendura dhe reshje shiu në zonën e jugore. Për tu...

Parashikimi i motit për nesër

Më poshtë po ju njohim se si do të jenë kushtet meteorologjike për ditën e mërkurë. Dita e Mërkurë do të ketë mot me vranësira...

Parashikimi i motit për nesër

Dita e Martë do të ketë mot kryesisht të kthjellët e vranësira të pakta kalimtare. Era do të jetë kryesisht nga Veriperëndimi-Jugperëndimi 1-10m/s, e cila...

Parashikimi i motit për nesër

Edhe dita e nesërme do të vijojë me kushte atmosferike të qëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i kthjellët e vranësira kalimtare në orët e mesditës. Era nga...

Parashikimi i motit për nesër

Do të vijojë ndikimi i masave ajrore të paqëndrueshme. Moti nesër do të nisë me alternime vranësirash e kthjellimesh. Gradualisht në mesditë vranësirat do...

Njihuni me parashikimin e motit për nesër

Vendi ynë vijon të ndikohet nga kushtet e qëndrueshme atmosferike dhe në këtë mënyrë vijojnë edhe ditët me mot të kthjellët dhe të nxehtë....

Parashikimi i motit për nesër

Ditën e enjte në vend parashikohet të mbizotërojnë masat ajrore të qendrueshme. Moti përgjithësisht, do të jetë me diell dhe vranësira të pakëta kalimtare. Era,...

Parashikimi javor i motit

Parashikimi javor i motit E hëna do të nisë me diell dhe në mesditë do të shfaqen vranësirat përgjatë maleve. Reshjet e shiut të izoluara...

Njihuni me parashikimin e motit për fundjavën

Lajme të mira vijnë nga parashikimi i motit sa i përket dy ditëve që presim. Të ndikuar nga kushte të qëndrueshme atmosferike moti do...

Njihuni me parashikimin e motit për nesër

Ditën e nesërme përgjithësisht do të ketë mot të kthjellët dhe vranësira kalimtare në male. Era do të fryjë veriperëndim e lehtë e mesatare në...
WhatsApp DENONCO