Berisha publikon fotot me kanabis “nga Devolli”: Te arrat e Edvin Drogës dhe gjeneral Hashashit

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në FB foto të disa parcelave me kanabis. Sipas ish-kryeministrit, fotografitë janë shkrepur në Nikolicë të Devollit. Berisha zbulon se imazhet i janë dërguar nga një qytetar, bashkë me një mesazh.

Në Devoll te arat e hashashit të Edvin Drogës dhe gjeneral Hashashit”, shkruan Berisha në komentin që shoqëron imazhet, ndërsa më tej, publikon mesazhin e shkuar në adresë të tij:

LEXO EDHE  Çmimet e apartamenteve, ja sa do të rriten në Tiranë/ Shkak taksat e Bashkisë

“Përshëndetje zoti Berisha, doja ti ndaja me ty… Po anonim të lutem, në Nikolicë të Devollit”.