E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Devoll

Etiketim: devoll

Sali Berisha njofton Foltoren e radhës , ja ku dhe kur...

Ish-Kryeministri Sali Berisha do të vijojë takimet me anëtarët dhe simpatizantët e PD edhe gjatë javës që vjen, në kuadrin e turit të pagëzuar...

VIDEO/ Tentuan të kalojnë lumin me makinë, 4 turistë hungarezë rrezikojnë...

Katër turistë hungarezë që rrezikuan të mbyteshin në lumin Devoll u shpëtuan nga ekipet e policisë dhe zjarrfikësve të Qarkut Korçë.Turistët tentuan të kalonin...

Zjarr në tokat bujqësore në Devoll dhe në Malin e Thatë

Një zjarr i rënë në fshatin Mançurisht të Devollit në kufi me fshatin Gollobordë rrezikon banesat. Flakët kanë përfshirë tokat bujqësore dhe banorët janë...

Kush është autori/ U përdhunua nga 20 vjeçari, e sëmura mendore...

Ka marrë përmasa dramatike ngjarja e ndodhur në Devoll, ku ditën e sotme u arrestua një 20 vjeçar, pasi dyshohet se ka përdhunuar një...

Kreu marrëdhënie me një 43-vjeçare me probleme mendore, arrestohet 20-vjeçari nga...

Një 20 vjeçar në Devoll është vënë në pranga pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një 43-vjeçare që vuan nga...

Arrestohet 41-vjeçari, theu masën e sigurisë arrest shtëpie

Theu masën e sigurisë “Arrest në shtëpi”, arrestohet 41-vjeçari.Në vijim të punës për rritjen e parametrave të sigurisë dhe goditjen e paligjshmërisë, shërbimet e...

Berisha publikon fotot me kanabis “nga Devolli”: Te arrat e Edvin...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në FB foto të disa parcelave me kanabis. Sipas ish-kryeministrit, fotografitë janë shkrepur në Nikolicë të Devollit. Berisha zbulon...

Katër raste të reja me Covid në Devoll, tre prej tyre...

Gjatë 24 orëve të fundit në Devoll janë konfirmuar pozitiv me koronavirus 4 raste të reja.Burime për mediat bëjnë me dije se mes rasteve...

FOTO/ 30 zjarrfikës në luftë me flakët, çfarë po ndodh në...

Një zjarr i përmasave të mëdha ka përfshirë prej dy ditësh masivin pyjor të Sulit, në Devoll. Raportohet se siperfaqja e djegur është e...

Theu masën e sigurisë, u konfliktua me dy persona, arrestohet 28-vjeçari

Një 28-vjeçar në Devoll u arrestua nga policia pasi u përfshi në një konflikt me persona të tjerë, ndërsa kishte thyer edhe “Arrestin në...

4 rastet e reja me Covid-19 në Devoll, mes tyre edhe...

Gjatë orëve të fundit në Devoll janë regjistruar 4 raste pozitive me koronavirus. Mes të infektuarve është edhe një mjeke.Nga raportimet të gjithë të...

Basha në Devoll: Fermerët asnjë mbështetje, nuk përballojnë kostot

Në ndalezën e tij në zonën e Devollit, kreu i PD Lulzim Basha ka zhvilluar takime me fermerët e zonës që shprehën shqetësimin për...

Basha zbardh skemën, ja si do subvencionohen fermerët

Gjatë një takimi me fermerët dhe qytetarët në Devoll, Lulzim Basha tha se ka një plan dhe vullnet për të realizuar skemën e subvencioneve...

Të Fundit