VIDEO/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri në qytetin e Vlorës. Policia ka marrë një telefonatë e cila raportonte për të shtëna në lagjen “10 korriku”.

Me marrjen e informacionit, policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe mësohet se bëhet fjalë për një konflikt ku janë përfshirë disa të rinj, raporton Panorama.

LEXO EDHE  Covid në Universitetin “Ismail Qemali”, disa akademikë të infektuar

Dyshohet se gjatë konfliktit është qëlluar në ajër me armë, ndërkohë që blutë e qytetit bregdetar kanë nisur hetimet për ngjarjen. Pritet informacion zyrtar.