E dielë, Shtator 27, 2020
Etiketimet Arme

Etiketim: Arme

Kanabis në oborr, arrestohet 54- vjeçari në Lazarat, iu gjetën dhe...

Duket se fenomeni i kanabisit në Lazarat është shfaqur edhe 7 vite pasi u pretendua se u shkatërruar në fshatin jugor. Një 54-vjeçar me emrin...

Të shtënat me armë në Bulqizë/ Kërcënohet përgjegjësi i Sigurimeve Shoqërore

Detaje të reja janë mësuar nga të shtënat me armë që janë regjistruar pasditen e sotme në fshatin Gjoricë të Bulqizës. Sipas abcnews, bjektiv ka...

Qëllohet me armë zjarri para një banese në Bulqizë/ Detajet e...

Përpara një banese në fshatin Gjoricë në Bulqizë është qëlluar me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 17.40, të ditës së sotme. Sipas policisë...

VIDEO/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë

Të shtëna me armë zjarri në qytetin e Vlorës. Policia ka marrë një telefonatë e cila raportonte për të shtëna në lagjen “10 korriku”. Me...

Grabitja me armë e turistëve në Durrës, zbardhen detaje të reja

Policia e Shtetit njoftoi sot arrestimin e 3 personave lidhur me grabitjen me armë që iu bë një çifti, të cilëve iu morr makina...

FOTO/ Sulm me armë makinës së blinduar që transportonte sende me...

Një grup personash të armatosur sulmoi një furgon të blinduar që përdoret për transportin e sendeve me vlerë përgjatë autostradës A14, 2 kilometra nga...

VIDEO/ Dy atentate brenda 7 ditëve, momenti kur dy persona qëllojnë...

Jetmir Muçollari, pronari i hotelit ku u qëllua me breshëri plumbash mëngjesin e sotëm ka qenë në shënjestrën e një tjetër atentati në datë...

Të shtëna me armë në parkingun e një hoteli, ja ç´thotë...

Disa persona kanë qëlluar me armë zjarri në drejtim të një parkingu hoteli në Tushemisht. Për pasojë janë dëmtuar nga plumbat disa makina që...

U kap me kallashnikov në makinë, arrestohet 38-vjeçari/ Detajet

Policia e Bulqizës arrestoi një 38-vjeçar në kuadrin e operacionit të koduar "Gjorica". Në momentin e arrestimit, 38-vjeçari u kap me një armë zjarri...

Të shtëna me armë në Fier, plagoset 50-vjeçari. Autorët djegin makinën/...

Të shtëna me armë janë regjistruar pak pas mesnate në Fier. Njoftohet se rreth orës 00:30, në lagjen Mbrostar-Ferko, Fier, është plagosur me armë...

Qëllohet me armë pranë një pike karburanti

Qëllohet me armë pranë një pike karburanti, arrestohet një i dyshuar. Ngjarja ka ndodhur në Vlorë, në lagjen 10 korriku, rreth orës 16:00. Nga të...

Qëlloi me armë në ajër, arrestohet pas dy javësh i dyshuari

Policia e Shijakut arrestoi një 33-vjeçar, i cili ishte shpallur në kërkim. I arrestuari është shtetasi Alvaro Strefi, i shpallur në kërkim për veprën penale...

Sekuestrohen armë dhe kanabis/ 1 i arrestuar, procedohet kryeplaku dhe elektricisti

Finalizohet operacioni i koduar “Tragjasi”, ku vihen në pranga 2 shtetas dhe 1 shpallet në kërkim. Këta persona u kapër për kultivim të bimëve narkotike. Ndërkohë,...
WhatsApp DENONCO