Aksident i 4-fishtë në aksin Maminas-Durrës

Një aksident i katërfishtë ka ndodhur në aksin rrugor Maminas-Durrës, ku fatmirësisht ka pasur vetëm dëme materiale.

Në vendin e quajtur Mapei në Shijak mjeti tip “Audi” me targa AA898TJ me drejtues Gramos Meminaj, mjeti tip “Ford” me targa AA926YJ, drejtues Ylli Veizaj, mjeti tip “Benz” me targa AA371MR me drejtuese Suzana Aga dhe mjeti tip “Benz” me targa AA 599 UD me drejtues Altin Vrapin janë përplasur me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  “Nuk e dija që e kisha pistoletën me vete”/ Zbardhet dëshmia e Fjolla Morinës. Zbulohet kush e shoqëronte

Fatmirësisht asnjë nga 4 drejtuesit nuk është dëmtuar, por vetëm ka pasur dëme materiale, ku makinat janë bërë copë e çikë.