E dielë, Korrik 25, 2021
Etiketimet Makina

Etiketim: makina

VIDEO/ Mbylla e fushatës së PD, qindra makina ‘pushtojnë’ sheshin ‘Nënë...

Mijëra qytetarë dhe makina janë në sheshin 'Nënë Tereza' në pritje të liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, i cili do të mbyllë edhe...

Digjet gjatë natës makina e zyrtarit të PD/ Dyshimet

Makina e kryetarit të grupseksionit të Partisë Demokratike në Shelqet të bashkisë Vau i Dejës, Ariston Drini është djegur gjatë natës. Drini, ndërsa tregon se...

EMRAT/ Dogji gruan në makinë dhe më pas vrau veten, detaje...

Një ngjarje e rëndëka ndodhur mesditën e sotme në Kavajë, ku në harkun kohor të disa minutave janë gjetur të vdekur burrë dhe grua...

Shtohet edhe 1 muaj afati i vlefshmërisë të kolaudimit

Të gjithë drejtuesit e mjeteve që kanë përfituar nga zgjatja 3-mujore e afatit të vlefshmërisë së certifikatës së kontrollit teknik, do të përfitojnë edhe...

VIDEO/ Aksidenti në Tiranë, makina kthehet përmbys

Një aksident i fortë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën pranë Liqenit të Thatë në kryeqytet. Në këtë aksident janë përfshirë 3 mjete, një...

Makina e Pablo Escobar në shitje për 2.2 mln dollarë

“Porsche 911” një nga automjetet e koleksionit klasik të Pablo Escobar del në shitje për 2.2 milionë dollarë. Automjeti i bosit famëkeq të drogës dhe...

Makina ra nga 150 metra lartësi, arrestohet 26-vjeçari

Një 26-vjeçar u arrestua nga policia, pas njëaksidenti të rëndë, që fatmirësisht nuk mori jetë njerëzish. 26-vjeçari, A.K, drejtonte mjetin tip BMW, kur doli...

VIDEO/ Makina merr flakë në ecje, ja çfarë ndodhi

Një makinë është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në aksin Tiranë-Elbasan. Sipas abcnews, ngjarja ka ndodhur në Sauk, afër Liqenit të Thatë në Tiranë. Ndërkohë...

“Gonxhja” i partisë: Gjysëm milioni USD për të marrë në dorëzim...

Nga Boldnews.al Një nga koncesionet më të diskutuara ka qenë kolaudimi i mjeteve motorike. Shqiptarët qendronin në radhë kilometrike për të kontrolluar mjetet, ndërkohë që...

Vrasja e Mond Çekiçit, gjendet një makinë e djegur në Sukth/...

Edmond Koçi, i njohur ndryshe si Mond Çekiçi, u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Durrës, në një atentat me armë zjarri. Pak momente pas ngjarjes,...

Siguracioni i detyrueshëm për makinat, “hileja” e Drejtorisë së Transportit

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor (DPSHTRR) deklaron se nuk është parashikuar asnjë gjobë automatike për qytetarët nëse nuk pajisen me një...

Kush nuk rinovon siguracionin brenda 30 ditëve, do të gjobitet automatikisht

Drejtuesit e mjeteve që nuk përtërijnë kontratën e sigurimit të detyrueshëm pas 30 ditësh nga përfundimi i vlefshmërisë së saj do të gjobiten automatikisht. Qeveria...

Makina futet mes turmës së qytetarëve, vdesin dy persona, plagosen edhe...

Një makinë u fut në një grup njerëzish rrugë këmbësorësh në qytetin lindor gjerman të Leipzig, Ngjarja e rëndë që i mori jetën dy...
WhatsApp DENONCO