Një bashkëpunim nga Dua Lipa dhe Miley Cyrus? Foto që ngjalli dyshimet

Miley Cyrus po vjen, me albumin e saj të shtatë, por si duket ka edhe një shoqëruese që do t’ju habitë.

Ylli i popit postoi fotografi në studio me Dua Lipën dhe Watt, duke i ‘ngacmuar’ fansat e saj edhe më shumë me përshkrimin, “Dua ka dëgjuar atë që ju nuk keni dëgjuar…”

Ndoshta kjo do të thotë se dyshja po vijnë më një bashkëpunim. Kujtojmë se në festivalin e kaluar “Sunny Hill”, Miley Cyrus vizitoi Kosovën ku dhe performoi si një e ftuar speciale.

 

View this post on Instagram

 

Dua has heard what you haven’t…. 🌑

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

LEXO EDHE  Çifti i njohur i showbiz-it i japi fund fejesës