Aktori i humorit i futet botës së muzikës, së shpejti bashkëpunim me këngëtaren e njohur (Foto)

Disa javë më parë, aktori i humorit, Visjan Ukcenaj, publikoi këngën e tij të radhës me titull “Tjetër botë”, që u prit mjaft mirë. Duket se Visjani i është futur seriozisht muzikës tani që sezoni televiziv është pushim.

Ai ka lajmëruar diçka të re me anë të postimeve në “Instagram” dhe do të jetë një duet që nuk pritej. Aktori do të vijë në bashkëpunim me këngëtaren shqiptare, Blerina Braka.

LEXO EDHE  "I vetëm në shtëpi" po vjen sërish, zbulohen detajet (Video)

Ata kanë ndarë disa foto edhe nga xhirimet e klipit të ri, që do të hyjë në konkurrencë me disa klipe të tjera që po publikohen tashmë.