Do shkriheni së qeshuri! Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën për “Vdekje” (Video)

Aktori i spektaklit të humorit “Klanifornia”, Visjan Ukcenaj, ka regjistruar një video kur tremb moderatoren Marina Vjollca.

Visjani afrohet me ngadalë te Marina që ishte ulur në rreshtin e parë të spektatorëve dhe i ulëret, ndërsa moderatorja trembet dhe i bie telefoni nga dora.

“O mortje”, dëgjohet t’i thotë Marina, ndërsa aktori i tregon se është duke regjistruar videon, ndërsa moderatorja i thotë se e ka falur dhe mund ta fikë videon.

“Të kam falur dhe me thuaj kur të mbyllësh kamerën”– i thotë Marina, ndërsa Visjani ia kthen se do ta mbyllë kur të jetë në një distancë të sigurtë.

LEXO EDHE  Ermal Mamaqi hyn të martën në Big Brother Vip (Foto)

Pasi largohet pak, Visjani i thotë se e ka fikur videon, ndërsa Marina ngrihet dhe e ndjek me vrap.

 

View this post on Instagram

 

Kur te Shihni Videon do kuptoni pse Marina po qesh nga Halli… @marina_vjollca

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on