Rita poston foton topless, mamaja e saj e ‘kërcënon’ publikisht

Fundjavën që lamë pas, Rita Ora tërhoqi vëmendjen me pamjen e saj në plazh, ku shfaqej topless. Këngëtarja ka postuar dhe në rrjete sociale foto të tilla te cilat kanë marrë qindra mijëra pëlqime, ndërkohë që faqet rozë në të gjitha mediat botërore i kushtuar artikuj dukjes së saj.

LEXO EDHE  Beatrix Ramosaj po vuan nga paraliza e gjumit: Kam parë burrin me kapele dhe dëgjoj zërat e demonëve

Fotot topless, dhe pse janë pëlqyer shumë nga fansat e Ritës, nuk mund të mos merrnin vëmendjen e Verës as këtë herë, mamasë së këngëtares.

“S’ka më deti!”, ka shkruar ajo në shqip.