Aksident/ Përplasen katër makina, bllokohet autosrada Tiranë-Durrës

Një aksident i shumëfishtë është regjistruar këtë pasdite në autostradën Tiranë-Durrës.

Në aksident janë përfshirë 4 automjete, ndërsa nuk raportohet ende për persona të lënduar dhe gjendjen e tyre.

Si pasojë e aksident është shkaktuar një trafik i rënduar në autostradë.

LEXO EDHE  Shifrat/ 20 mijë të rinj dolën të papunë nga pandemia në tremujorin e dytë, 61% e totalit