Foto/ “Çmendet” Rita Ora, merr rreze dielli topless nën shoqërinë e miqve dhe të dashurit

Këngëtarja me origjinë shqiptare e me famë në mbarë botën, Rita Ora, edhe këtë verë ka ditur të tërheqë të gjithë vëmendjen për vete…

Bukuroshja bionde kësaj here është fotografuar në Ibiza topless, teksa merr rreze bashkë me të dashurin e saj të ri dhe një grup me djem e vajza.

LEXO EDHE  "U harxhuan 20 mijë €", Kozaku rrëfen tjetër version të rrëmbimit

Fotot janë publikuar fillimisht nga tabloidi britanik Daily Mail, e më pas kanë bërë xhiron e rrjetit.

ImageImageImage