Brenda vilës luksoze 4,95 milion dollarëshe të Miley Cyrus në LA (Foto)

Hiden Hill është bërë vendi i preferuar i ‘VIP’-ve. Ajo është bërë anëtarja më e fundit e klikës ekskluzive që jeton prapa portave të mbrojtura të Hidden Hills, në veri të Los Angeles.

Miley Cyrus ka shpenzuar 4,95 milion dollarë për një shtëpi gjashtë dhoma gjumi në një e një çerek hektarë në enklavën luksoze, raportoi Variety të enjten.

LEXO EDHE  Bebe Rexha i "vë flakën" dasmës me valle e këngë shqiptare (Video)

Shkrimi thoshte që ylli  i muzikë pop dhe aktorja, e cila është 27 vjeçe, e kishte mbyllur marrëveshjen jashtë tregut.