Video/ Supergol i Elseid Hysaj-t, mbrojtësi shënon pas 6-të viteve në Serie A

Elseid Hysaj ka gjetur golin e parë në Serie A, pas 6-të viteve me Napolin. Shkodrani madje ka realizuar një gol mjaft të bukur, për të cilin do të ketë shumë për të thënë.

LEXO EDHE  VIDEO/ Liverpool shtang Man.United, "The Reds" shënojnë golin e dytë

Napoli po luan kundër Sassuolo dhe pas tetë minutash lojë, shkodrani goditi saktë nga jashtë zone dhe e ndëshkoi portierin mik.