Aksidenti në aksin Shkodër-Lezhë, humb jetën 1 person

Një person humbi jetën si pasojë e një aksidenti që ndodhi mëngjesin e sotëm.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 06:00 në autostradën Shkodër-Lezhë, në afërsi të fshatit Mabe.

Viktima, identiteti i të cilit nuk dihet ende, po udhëtonte me biçikletë, në këtë aks rrugor, në momentin që është përplasur nga një automjet.

LEXO EDHE  Basha paralajmëron Doshin dhe Dakon: Mos guxoni të prekni votën në zgjedhje, sepse në 26 prill ju pret ...

Si pasojë e plagëve të marra, ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme.