Një burrë gjendet i pajetë në Elbasan, dyshimet e para

Një burrë është gjetur i pajetë në një garazhd në Elbasan. Referuar informacionit paraprak të policisë bëhet e ditur se shtetasi P.B., rreth 68 vjeç, ishte endacak.

Në vendngjarje ka shkuar policia, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa raportohet se nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

LEXO EDHE  29-vjeçari gjen vdekjen në punë, policia arreston biznesmenin

Elbasan/Informacion paraprak

Në lagjen Partizani, Elbasan, në një garazhd është gjetur pa shenja jete shtetasi P.B., rreth 68 vjeç, i cili ishte endacak.

U ngrit grupi hetimor dhe shkoi në vendngjarje dhe nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja dhune.

Vijon puna për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të