VIDEO/ Inceneratorët kushtojnë 400 mln euro, Tabaku: Rama të mbajë fjalën, të dorëhiqet

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, i kërkon Edi Ramës që të mbajë premtimin dhe të japë dorëheqjen nga posti i Kryeministrit.

Tabaku tha se inceneratoret kushtojnë 400 milionë euro

“Ka ardhur koha të mbajë një herë të vetme fjalën, të japë dorëheqjen! E ka thënë vetë me zë dhe figurë!👇”, shkruan Tabaku, duke postuar videon e mëposhtme.

LEXO EDHE  Vetëvendosje kujton masakrën e Rreçakut: Kush janë parlamentarët në Shqipëri që nuk veprojnë