E shtunë, Tetor 23, 2021
Etiketimet Inceneratoret

Etiketim: inceneratoret

“Afera e inceneratorëve”/ Petrit Vasili i LSI: Lefter Koka ka fituar...

Lëvizja Socialiste për Integrim (LSI) ka denoncuar atë që e konsideron si “afera e inceneratorit të Elbasanit”, në të cilën përfshin edhe ish-ministrin e...

Inceneratorët, Kryemadhi: LSI e denoncoi e para, Koka i marrë peng...

"LSI është forca e parë që ka denoncuar çështjen e incerenatorëve dhe ka publikuar dokumentet", u shpreh Monika Kryemadhi, gjatë një komunikimi me mediat....

Inceneratorët, Manjani: LSI s’mund t’i shmanget përgjegjësisë politike

Ylli Manjani, ish-ministër i Drejtësisë, përmes një postimi në rrjetet sociale, shprehet se LSI nuk mund t'i shmanget përgjegjësive politike, lidhur me inceneratorët. Manjani...

Inceneratorët, PD depoziton në SPAK kallëzimin e 3-të penal/ Ja cilët...

Partia Demokratike ka dorëzuar në SPAK, kallëzimin e tretë penal kundër inceneratorëve dhe konkretisht të inceneratorit të Fierit. “Ditën e sotme përfaqësuesit e PD-së po...

Inceneratorët, Meta thirrje Prokurorisë: Hetoni me shumë përgjegjësi dhe transparencë

Presidenti Ilir Meta i ka bërë thirrje Prokurorisë për të hetuar me shumë përgjegjësi dhe tyransparencë çështjen e inceneratorëve. Reagimi i Presidentit ka ardhur...

Inceneratorët/ Ish-ministri i PS: Rama i dashuruar me pushtetin, mbron krimin...

Ish-ministri dhe ish-deputeti i PS-së, Elmaz Sherifi, akuzon Kryeministrin Edi Rama se është kundër integrimit, pasi është i dashuruar me pushtetin. Duke iu referuar...

“SPAK të mos fle mbi dosjen e mafias së plehrave”/ PD:...

Partia Demokratike vijon akuzat kundrejt qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama, për braktisje dhe vjedhje të qytetarëve, ndërsa deklaron se mënyra se si do të...

Inceneratorët ‘kryqëzojnë’ kryeministrin Rama, tensionohet dhe përdor fjalor banal me gazetarët

Edi Rama është shfaqur shumë i tensionuar dhe ka bërë sherr me gazetarët në emisionin “Opinion”, duke evituar pëgjigjet konkrete për pyetjet që i...

Gazetari: Firma për inceneratorin të çon në burg, Ekonomi peng i...

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, denoncoi sot se kryeministri Edi Rama do të shkarkojë kryebashkiaken e Durrësit se nuk pranon të firmosë milionat...

“Shqiptarët do të paguajnë 400 milione euro”/ Tabaku: Ja e vërteta...

Ish-deputetja demokrate, Jorida Tabaku, ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me aferën e inceneratorëve, ndërsa shprehet se shqiptarët do të paguajnë...

“Prioriteti i Ramës, inceneratorët”/ Duma: Asnjë qindarkë për qytetarët, 2 mln...

"Edi Rama, në kulmin e krizës vendos prioritet incenratorët dhe jo shqiptarët në krizë të thellë. 2 milion euro me një dorë për inceneratorin...

Basha: 74 milionë euro Rama ua ka dhënë inceneratorëve

Kreu i PD, Lulzim Basha, në një konferencë për shtyp nga selia blu, tha se vendi është në krizë të thellë ekonomike ndërsa qeveria...

Miliona euro të painvestuara për inceneratorët, Rama largon përgjegjësinë

Kryeministri Edi Rama ka shmangur t’i përgjigjet pyetjeve të gazetarëve lidhur me skandalin e publikuar në media, se Klodian Zoto ka përfituar miliona euro...
WhatsApp DENONCO